Wizualizacja

Spotkanie o INNO-EKO-TECH

20-06-2013 | Autor innoekotech dział Aktualności

11 czerwca 2013 r. odbyło się spotkanie majce na celu zapoznanie z projektem, jego celami oraz zakładanymi rezultatami. Dodatkowo przedstawiono dotychczas osiągnięte rezultaty oraz zadania zakładane na następny okres.  Poza Władzami Uczelni, studentami, pracownikami Biura Obsługi Projektu „INNO-EKO-TECH” oraz innymi osobami zainteresowanymi projektem, na spotkaniu był obecny Pan Dominique Le Masne Attaché Naukowy i ds. Współpracy Uniwersyteckiej Ambasady Francji w Polsce.

Po spotkaniu i wspólnej dyskusji udaliśmy się na wycieczkę po kampusie, gdzie nasi goście mogli zobaczyć postępy prac budowlanych przy budynku INNO-EKO-TECH oraz inne już gotowe inwestycje Politechniki takie jak  Centrum Nowoczesnego  Kształcenia oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości.